Oferta handlowa CREON obejmuje pełną gamę produktów związanych z ogrzewaniem nadmuchowym. Szerokie spektrum urządzeń zapewnia Klientom kompleksowe i optymalne zaspokojenie ich potrzeb w tym obszarze, a równolegle do sprzedaży zapewniamy także wysokiej jakości rozwiązania , wsparcie i doradztwo techniczne. Wiodąca grupa oferowanych urządzeń to piece nadmuchowe i nagrzewnice dystrybuowane przez CREON od ponad 20 lat. Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, wykwalifikowany personel techniczny oraz sprawne zaplecze serwisowe zapewniają nam ugruntowaną pozycję na rynku.

Naszym głównym partnerem biznesowym jest włoski producent urządzeń grzewczych i osuszaczy powietrza BIEMMEDUE S.p.A. Bogata oferta maszyn obejmuje nagrzewnice olejowe, gazowe i elektryczne, w tym urządzenia mobilne i stacjonarne, urządzenia do obiektów inwentarskich oraz różnej mocy i przeznaczenia osuszacze powietrza. W celu zapoznania się z kompleksową ofertą zapraszamy również na stronę arcotherm.pl/

Kolejnym wiodącym dostawcą CREON jest renomowany producent urządzeń grzewczych -włoska forma BPS S.r.l. Dzięki współpracy z BPS, jesteśmy w stanie dostarczyć Klientom niestandardowe rozwiązania z obszaru ogrzewania powietrznego, zachęcamy zatem do składania nietypowych zapytań - nie boimy się wyzwań.

Kolejną gałęzią naszej oferty handlowej są urządzenia klimatyzacyjne angielskiej firmy MARSTAIR, należącej do grupy TEV. Spośród kompleksowej oferty urządzeń klimatyzacyjnych szczególną uwagę zwracają klimatyzatory typu split dedykowane statkom, platformom wiertniczym oraz innym obiektom związanym z przemysłem morskim. Urządzenia są zawsze dobierane do indywidualnych potrzeb Klienta i i dostosowywane jednostkowo do specyficznych wymagań technicznych. Na szczególną uwagę zasługują klimatyzatory w wykonaniu ATEX.

  • P.P.U. Creon Sp. z o.o.
  • Miszewo, ul. Gdyńska 94
  • 80-297 Banino /k. Gdańska
  • Handel

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.